NALLIHAN ÇAYIRHAN KUŞ CENNETİ TURU

NALLIHAN ÇAYIRHAN KUŞ CENNETİ TURU

GÜNÜBİRLİK TURLAR
 • Tur Programı

  Sabah saat 07.30'da Sıhhiye Sezenler sokak Atatürk Lisesi Önünde buluşma ve Ankara’ya yaklaşık 150 km uzaklıkta olan Nallıhan’a hareket. Araçta sıcak soğuk içecekler eşliğinde sandviç şeklinde alacağımız kahvaltılık ikram ve gerekli molalar sonrasında Çayırhan Beldesine varış, göl etrafında kısa bir yürüyüş ardından dileyen misafirlerimiz tekne turuna çıkabilir. Daha sonra Gülşehir Juliapolis Nekropol alanına hareket ediyoruz. Nekropol alanının gezilmesinden sonra Kuş Cennetine hareket. Kuş cennetinin ve çeşitli kuşların görülmesi ve fotoğraflanması için serbest zaman veriyor ve ardından Tapduk Emre Türbesini ziyaret ediyoruz. Dokuz Dolambaç’tan Nallıhan seyri ile Nallıhan’a varış. Öğle yemeği için serbest zaman. (Ekstra) İlçe Vakfı Tarihi Binası, Tarihi Belediye binası, Eski Halkevi, El sanatları teşhir yeri, Kocahan, Nasuh Paşa camii gezilmesi sonrası alışveriş için serbest zaman. Akdere köyü ve Hoşebe’nin gezilmesi (Yaşlı Ardıç Ormanı) ve Karacasu Köyü’ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ardından Ankara’ya. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış.
   
  Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Range TRAVEL Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.
   
  *** Tur ücretine dahil olmayan öğle yemekleri kayıt esnasında acentamızdan satın alınabilir. Öğle yemeği almayan misafirlerimize rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Tur programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

   

  ÖĞLE YEMEĞİ ( KİŞİ BAŞI 35.00 TL )

   

  Genel Bilgiler

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  - Lüks Araç ile Ulaşım

  - Araç İçi İkramlar

  - Araçta Kahvaltılık İkram 

  - Restaurantta Yöresel Öğle Yemeği 

  - Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  - Programda Belirtilen Çevre Gezileri

   

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  - Tüm Şahsi Harcamalar

  - Yemekte Alınan İçecekler

  - İsteğe Bağlı Tekne Turu

  - Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

   

  Notlar

  Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Range Taravel, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Range Taravel, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Range Taravel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Range Taravel sorumlu tutulamaz.

  ► 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsiz Olup, Araçta Koltuk Verilmemektedir.

  ► 0-6 Yaş Çocuk İçin Araçta Koltuk İstenirse Ücreti 85,00 TL’dir.

  ► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir.

   

  Kişi Başı
  120,00 TL
  0-6 Yaş Çocuk
  ÜCRETSİZ

   

  7-12 Yaş Çocuk
  110,00 TL

 • Bu turumuz dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

  0 312 430 63 73 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
  Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
  Adınız :
  Soyadınız :
  E-Mail :
  Telefonunuz :
  Mesajınız :
  Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Detaylı Bilgi

Rezervasyon ve diğer tüm konularda isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayın sizi arayalım.

 • Telefon: 0 312 430 63 73
 • Email: info@rangetravel.com.tr
 • Adres: KIZILAY MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NE MUTLU İŞ MERKEZİ KAT: 3 NO: 72/10 KIZILAY/ANKARA