SAPANCA MAŞUKİYE TURU (EN İYİ FİYAT)

SAPANCA MAŞUKİYE TURU (EN İYİ FİYAT)

 • Tur Programı

  Sabah saat 07:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde buluşma ve hareket. Gerekli molalar ve otobüsteki çay kahve ve kahvaltı ikramımızın ardından Sapanca üzerinden İzmit’te bulunan Ormanya’ya varış. Doğal Yaşam Parkı Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip olan bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olup, doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.Ormanya içerisin de meşhur Hobbit Evleri,Hayvanat Bahçesi,Vahşi Yaşam Alanı,Doğa Eğlence Alanı,Botanik Yolu,Tatil Destinasyonu,Yaban Hayat Rehabilitasyon Merkezi gezilerimizi eğlenceli bir şekilde tamamladıktan sonra çam, kayın, ıhlamur ağaçları ve rengârenk çiçeklerle çevrilmiş Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Doğa harikası beldede en özel restaurantta öğle yemeğimizi alıyoruz.Sonrasın da Sapanca Gölü sahilinde yürüyüş ve çay keyfimizi tamamlıyoruz.Kordonboyunda serbest zaman verdikten sonra,Ankara’ya hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ ya varmış olup turumuzu tamamlıyoruz 

  Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka RANGE TRAVEL Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

   

  *** Tur ücretine dahil olmayan öğle yemekleri kayıt esnasında acentamızdan satın alınabilir. Öğle yemeği almayan misafirlerimize rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Tur programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

  ÖĞLE YEMEĞİ ( KİŞİ BAŞI 35.00 TL )

  Seçmeli; Kiremitte Alabalık veya Köfte veya Tavuk, Salata, Meşrubat

  Genel Bilgiler

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  ► Lüks Araç ile Ulaşım

  ► Araç İçi İkramlar

  ► Araçta Kahvaltılık İkram ( Sıcak soğuk içecekler ve sandviç )

  ► Milli Park Giriş Ücretleri

  ► Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  ► Programda Belirtilen Çevre Gezileri

   

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ► Tüm Şahsi Harcamalar

  ► Öğle Yemeği

 • Bu turumuz dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

  0 312 430 63 73 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
  Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
  Adınız :
  Soyadınız :
  E-Mail :
  Telefonunuz :
  Mesajınız :
  Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Detaylı Bilgi

Rezervasyon ve diğer tüm konularda isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayın sizi arayalım.

 • Telefon: 0 312 430 63 73
 • Email: info@rangetravel.com.tr
 • Adres: KIZILAY MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NE MUTLU İŞ MERKEZİ KAT: 3 NO: 72/10 KIZILAY/ANKARA