OLYMPOS TATİLİ SEZON BOYU 3 GECE 4 GÜN

OLYMPOS TATİLİ SEZON BOYU 3 GECE 4 GÜN

 • Tur Programı

  • Olymposu Range Travel  İle Keşfedin
  • Lüks ve Konforlu Seyahat 
  • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemek
  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Dahil
   
   
  SEZON BOYU HER HAFTA
  ANKARA ÇIKIŞLI
  ANTALYA KEMER OLYMPOS TATİLİ
  3 Gece 4 Gün
  Otel : Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon (HAVUZLU)
  Bilgi ve Rezervasyon;
  0312 430 63 73       
  0555 801 36 50 

  SEZON BOYU HER HAFTA 

  ANKARA ÇIKIŞLI 3 GECE 4 GÜN ANTALYA/KEMER OLYMPOS TATİLİ

  GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 3 GECE KONAKLAMA - SABAH (3) AKŞAM (3) AÇIK BÜFE YEMEKLER - AÇIK HAVUZ - SEYAHAT SİGORTASI - ACENTA REFAKATİ DAHİL
  OLYMPOS ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - TEKNE TURU - AURA & İNFERNO CLUB - YANARTAŞ - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - MEHTAP TURU
  ANTALYA MERKEZ KALEİÇİ

  Tüm Turlarımız Covid-19 Önlemleri Alınarak Düzenlenmektedir.


  2 & 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI ÜCRET; 750,00 TL
  ÇOCUK ÜCRETİ (6-11 YAŞ); 700,00 TL
  (çocuk ücretleri 2 yetişkin yanında 1. çocuk için geçerlidir)
  TEK KİŞİLİK ÜCRET; 990,00 TL

  BİLGİ VE REZERVASYON:

   

  0312 430 63 73
  0555 801 36 50 
  0542 493 06 58 

   

  1.GÜN: ANKARA – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – KEMER AURA CLUB veya İNFERNO CLUB

  Siz değerli misafirlerimiz ile 23:55 Kızılay Avm önünde, 00:00 Armada Avm önünde, 00:20 Ümitköy Köprüde buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız Can Baba Asmalı Köşk Pansiyonumuza ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşmemizin ardından 4 gün sürecek olan tatilimize başlıyoruz. Olympos antik kent gezisi ve ücretsiz denize ulaşım servisimiz için rehberimizin belirleyeceği saate kadar otelimizin havuzunda keyifle vakit geçirebilir, restoran bölümünde birşeyler yiyip içebilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşmamızın ardından öncelikle Olympos antik kentini geziyor, fotoğraflarımızı çekiyor sonrasında akşam toplanmak üzere belirlenen saate kadar Olympos plajında deniz keyfi yapıyoruz. Tekrar otele dönüşümüzün ardından akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası yanan ateşin etrafında veya çardaklarımızda çalan müzik eşliğinde keyifli vakit geçiriyoruz. 

              • Bugünün akşamına özel olarak düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Kemer’in ve Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinden olan Aura Club yada İnferno Clubte eğlenmek olacak, Akşam yemeği sonrası saat 22:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası kemere ulaşıyoruz. Gece geç saatlere kadar en iyi Djlerin performansı sonrası etkinliğimizi tamamlıyoruz ve otelimize dönüyoruz. 

  2.GÜN: OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU – YANARTAŞ

  Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasa’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, havuza girebilir yada otelimizin önünden 15 dakika ara ile geçen servisler ile Olympos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz ve havuz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

              • Bugüne özel düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli yemekli Suluda tekne turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimiz, alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile tüm gün sürecek Suluada tekne turuna katılabilirler. Akşam üzeri biten tekne turu sonrası otelimize dönüyoruz.

              • Bugüne özel akşam etkinliğimiz Yanartaş turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler.

  3.GÜN: OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI – MEHTAP TURU

  Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasana gelmeyen misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, havuza girebilir yada otelimizin önünden 15 dakika ara ile geçen servisler ile Olympos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz ve havuz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

              • Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak adrasana gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

  4. GÜN: OLYMPOS – ANKARA

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek otelimizden ayrılıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde ankarada oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  Genel Bilgiler

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
  Açık Havuzlar, (Yetişkin ve Çocuk) 
  3 Gece 4 Gün Konaklama 
  Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (3) 
  Otelde Alınacak Akşam Yemeği (3) 
  Rehberlik ve Acente Refakati 
  Seyehat Sigortası 
  Her Gün Ücretsiz Deniz Servisi 

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ►Ücrete Dahil Olmayanlar:

  Öğle Yemekleri
  Ekstra Belirtilen Aktiviteler 
  Kişisel Harcamalar  

  Notlar

  TUR TARİHLERİMİZ;
  10.TUR - 21-24 HAZİRAN / (Pazar-Çarşamba)
  11.TUR - 25-28 HAZİRAN / (Perşembe-Pazar)
  12.TUR - 28 HAZİRAN - 1 TEMMUZ  / (Pazar-Çarşamba)
  13.TUR - 2-5 TEMMUZ / (Perşembe-Pazar)
  14.TUR - 5-8 TEMMUZ / (Pazar-Çarşamba)
  15.TUR - 9-12 TEMMUZ / (Perşembe-Pazar)
  16.TUR - 12-15 TEMMUZ  / (Pazar-Çarşamba)
  17.TUR - 16-19 TEMMUZ / (Perşembe-Pazar) 
  18.TUR - 19-22 TEMMUZ  / (Pazar-Çarşamba)
  19.TUR - 23-26 TEMMUZ / (Perşembe-Pazar)
  20.TUR - 26-29 TEMMUZ  / (Pazar-Çarşamba)
  21.TUR - 6-9 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar)
  22.TUR - 9-12 AĞUSTOS / (Pazar-Çarşamba)
  23.TUR - 13-16 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar)
  24.TUR - 16-19 AĞUSTOS / (Pazar-Çarşamba)
  25.TUR - 20-23 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar)
  26.TUR - 23-26 AĞUSTOS  / (Pazar-Çarşamba)
  27.TUR - 27-30 AĞUSTOS / (Perşembe-Pazar)
  28.TUR - 30 AĞUSTOS - 2 EYLÜL  / (Pazar-Çarşamba)
  29.TUR - 3-6 EYLÜL / (Perşembe-Pazar)
  30.TUR - 6-9 EYLÜL  / (Pazar-Çarşamba)
  31.TUR - 10-13 EYLÜL / (Perşembe-Pazar) 
  32.TUR - 13-16 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba) 
  33.TUR - 17-20 EYLÜL / (Perşembe-Pazar) 
  34.TUR - 20-23 EYLÜL / (Pazar-Çarşamba) 
  35.TUR - 24-27 EYLÜL / (Perşembe-Pazar) 
  36.TUR - 27-30 EYLÜL  / (Pazar-Çarşamba) 
  37.TUR - 1-4 EKİM / (Perşembe-Pazar)

  DETAYLAR

  İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;

  > AURA & İNFERNO CLUB: ......... TL (GİRİŞ+ULAŞIM)
  > TEKNE TURU: ......... TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL) 
  > YANARTAŞ GEZİSİ: ......... TL (GİRİŞ+ULAŞIM) 
  > MEHTAP TEKNE TURU: ........ TL 

  Araç Hareket Noktaları;
  SEZON BOYU HER HAFTA  

  ÇARŞAMBA ve CUMARTESİ GECE;

  23:55 Kızılay Avm Önü
  00:10 Armada Avm 
  00:20 Ümitköy Köprüsü 

  NOT: FİYATLARIMIZ 2-3-4 KİŞİLİK STANDART KLİMALI ODALARDA TEK KİŞİ FİYATIDIR.

  KONAKLAMA: CAN BABA ASMALI KÖŞK

  Özel Grup Turlarınız İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

  İletişim: 0312 430 63 73  0555 801 36 50  

  Adres: Atatürk Bulvarı Ne mutlu iş hanı  72/10  Range Travel 

  Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

  Antalya'nın huzurlu ve otantik tatil beldesi Olimpos'ta yer alan Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon, doğayla iç içe bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesis, portakal bahçesinin arasında ve asma ağaçlarının gölgesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

  Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon'un tüm konaklama birimlerinde klima standart olarak sunulmuştur. Odalarda bulunan özel banyolar, duş içermektedir. 24 saat sıcak su sağlanmaktadır.

  Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon'da, her sabah yöresel ürünlerle hazırlanan zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Akşam yemekleri de soğuk mezelerin de yer aldığı açık büfe şeklindedir. Restoran ve bar, gün boyu konukların hizmetindedir.

  Tesiste her akşam, bahçe içerisinde, ateş etrafında canlı müzik ve eğlence etkinlikleri organize edilmektedir.

  Olimpos (Olympos)

  Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer'den yaklaşık 28 km. mesafede, batıda, meşhur Çıralı tatil beldesinden 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer'de mutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

  Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanıbaşındaki 2375 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'ndan almaktadır.

  Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege'deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

  Olimpos'ta Konaklama

  Olimpos'ta Nerede Kalınır? Olimpos, sit alanı içerisinde bulunduğundan, bölgede yapılaşma yasaktır. Bu maksatla Olimpos'ta konaklama olarak ağaç evler ve ahşap bungalow'lar meşhur olmuştur. Olimpos'ta konaklamak isteyen tatilciler buralarda konaklamaktadır.

  Olimpos

  Olimpos antik kentinin deniz ve kara tarafından olmak üzere iki giriş bulunmaktadır. Olimpos'un sahili çok güzeldir. Olimpos, gün boyu kumsalda uzanıp güneşleyen ve yüzen tatilcilerle doludur. Olimpos tatil yeri, doğal güzellikleri, portakal bahçeleri ve 3,5 km.lik kumsalı ile görülmeye değerdir. 

 • Bu turumuz dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

  0 312 430 63 73 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
  Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
  Adınız :
  Soyadınız :
  E-Mail :
  Telefonunuz :
  Mesajınız :
  Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Detaylı Bilgi

Rezervasyon ve diğer tüm konularda isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz veya buraya tıklayın sizi arayalım.

 • Telefon: 0 312 430 63 73
 • Email: info@rangetravel.com.tr
 • Adres: KIZILAY MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NE MUTLU İŞ MERKEZİ KAT: 3 NO: 72/10 KIZILAY/ANKARA